Untitled design 90

O nás

Vitalcentrum, centrum zdravého životného štýlu, ako jedno z prvých súkromných zdravotníckych zariadení na Slovensku poskytuje kvalitné medicínske, relaxačno-regeneračné, vzdelávacie aktivity a služby. História Vitalcentra siaha do roku 1996. Pred vyše 20 rokmi sa MUDr. Emília Luknárová rozhodla pomocou celostnej medicíny a holistického prístupu pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Vitalcentrum tak najmä vďaka jej snahe a entuziazmu stále rástlo, a v roku 2012 sme sa presťahovali do nových, väčších priestorov na Cintorínskej 9, v centre Bratislavy.

Okrem holistickej medicíny u nás nájdete aj rehabilitačnú časť. Tú zastrešuje naša Vitalclinic, špecializovaná na preventívnu a poúrazovú fyzioterapiu, s cieľom zlepšiť stav pohybového aparátu, odstrániť bolesť, alebo jej úplne predchádzať. V úzkej spolupráci sme tiež s nemeckým rehabilitačným centrom Physiotherapie Graf.

Komplexnú starostlivosť tak zabezpečuje celý náš tím, ktorý tvoria lekári špecialisti, psychoterapeutka a kvalifikovaní fyzioterapeuti.

MUDr. EMÍLIA LUKNÁROVÁ - výkonná riaditeľka
Lekár špecialista v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. V rámci svojej lekárskej praxe sa orientuje na celostnú medicínu, vedie vzdelávacie programy a prednáškové cykly z oblasti prevencie zdravia, antistresové tréningy pre firmy, mentálne tréningy pre športovcov a osoby s nadmernou fyzickou i psychickou záťažou. Profil pani doktorky nájdete tu: Profil


PhDr. ZUZANA ONDREJKOVÁ - psychológ, Psychologická poradňa/ momentálne na materskej dovolenke. Profil


Mgr. ZUZANA PAVLECHOVÁ - 
fyzioterapeut

Mgr. NATÁLIA VAVRINSKÁ - fyzioterapeut

Mgr. MAGDALĚNA ŠÁLY -
fyzioterapeut

Mgr. VIERKA ŤAVODOVÁ - diplomovaný fyzioterapeut

Mgr. JAKUB CHALABALA - fyzioterapeut

MONIKA FÉHEROVÁ - diplomovaný fyzioterapeut

Bc. IVETA MAJIRSKÁ - fyzioterapeut

Mgr. FILIP LUKNÁR
- manažér prevádzky

Zároveň by sme vám radi predstavili náš VITAL KLUB o.z., ktorý vznikol z iniciatívy klientov Vitalcentra za účelom podpory záujmových aktivít pre všestranný rozvoj osobnosti, s cieľom napomáhať človeku nájsť, vytvárať a žiť vlastný plnohodnotný život. Viac informácii nájdete tu.

VITALCENTRUM

Cintorínska 9

811 08 Bratislava

Vitalcentrum na

Tel.: +421 903 421 525 

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

Kde parkovať