hl baner

flor home hrave kurzy

Proathlete Care

Fotoalbum z Camp Day TU

Pomohli sme odštartovať letnú prípravu florbalovému tímu Snipers Bratislava. Členovia A tímu absolvovali funkčnú diagnostiku na základe ktorej sme pre nich pripravili špecializovaný Camp Day.   

Hravé kurzy pre deti
Začíname 1.8., 10:00/ 11:00

Prihlášky:
Už chodiace detičky
Ešte nechodiace detičky

Cieľom jednotlivých kurzov je podporiť aj vzájomnú vzťahovú väzbu medzi vami a dieťatkom. Kurzy sú vhodné pre mamičky aj oteckov. Netreba mať žiadnu špeciálnu výbavu, len chuť zahrať sa s vlastným špuntom.  
diastaza home detox

Diastáza brušných svalov

Popri materských povinnostiach sa čerstvé mamičky veľakrát ani nenazdajú a o niekoľko týždňov majú pôvodnú kondíciu ako pred pôrodom. Čo však napriek prinavrátenej kondícii trápi viaceré z nich, je vytŕčajúce bruško, odborne: diastáza priamych brušných svalov.
 

Detoxikačný pobyt

13.10. - 19.10. 2016

Prihlásenie TU

Pripravili sme pre vás už V. Ozdravný detoxikačný pobyt. Náš program je založený na päť dňovom prijímaní ovocných a zeleninových štiav Biotta, ktoré vášmu telu dodajú potrebné množstvo energie na zvládnutie celého procesu.  

VITALCENTRUM

Cintorínska 9

811 08 Bratislava

Vitalcentrum na

Tel.: +421 903 421 525 

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

Kde parkovať